ACTIVE FOAM RED 1:30-1:50 — punane aktiivvaht — 5,8 kg

53.28 KM

Kontsentraat autode ja veokite kontaktivabaks puhastamiseks. Eemaldab kergesti liiklustolmu, mustuse, õli, surnud putukad. Aine kasutamisel tekib sõiduki pinnale vastupidav roosa vaht, mis on pinnalt kergesti eemaldatav. Aine ei kahjusta alumiiniumpindasid ega nikeldatud pindasid, kuid ka mitte muid värviliste metallide sulamitest katteid. Kontsentraat sisaldab roostevastaseid lisaaineid.

Kasutusmeetod: Kulu ühe sõiduauto kohta ei tohiks olla suurem kui 80-125 g kontsentraati.
1. Enne toote sõidukile kandmist on tarvis toode vees lahustada 20-30 g/l vahtgeneraatori (25, 50, 100 l) jaoks või 200-500 g vahtkomplektis (1 l), sõltuvalt saastetasemest.
2. Enne toote sõidukile kandmist eemaldage sõidukilt pealmine mustusekiht. Seejärel kandke lahus sõiduki alumisest osast üles liikudes sõidukile, nii väldite plekke.
3. Laske lahusel 1-2 minutit toimida, kuid ärge laske sellel ära kuivada!
4. Liikudes väikesel vahemaal (15-20 cm) alt üles, loputage sõiduki pind põhjalikult kõrge rõhu all oleva veega üle.

Koostisained: puhastatud vesi, pindaktiivsed ained, kompleksained, veepehmendajad, naatriumhüdroksiid, roosteinhibiitor, värvaine.

Ohutusmeetmed: Ettevaatust, aine on ärritava toimega! Ärge kandke ainet kuumale pinnale! Töödeldud pinnal ei tohi aine toimida kauem kui 2 minutit. Kokkupuutel naha või limaskestaga, loputage rohke veega koht ära. Vajadusel konsulteerige arstiga.

Kogus: 5,8 kg