Active Foam Ultra 1:30 — aktiivvaht autode kontaktivabaks pesemiseks — 20 kg

55.20 KM

Otstarve: Nõrga kontsentratsiooniga leeliseline aine sõidukite kontaktivabaks puhastamiseks. Aine eemaldab kergesti liiklustolmu, mustuse, õli, surnud putukad. Aine on sõiduki pinnalt kergesti maha pestav ja ei kriimusta sõiduki värvilistest metallidest velgi. Aine on ideaalne suviseks kasutamiseks. Toode sisaldab roostevastaseid lisaaineid.

Kasutusmeetod: Kulu ühe sõiduauto kohta ei tohiks olla suurem kui 80-100 g kontsentraati.
1. Enne toote sõidukile kandmist on tarvis toode vees lahustada 30-50 g/l vahtgeneraatori (25, 50, 100 l) jaoks või 350-500 g vahtkomplektis (1 l), sõltuvalt saastetasemest.
2. Enne toote sõidukile kandmist eemaldage sõidukilt pealmine mustusekiht. Seejärel kandke lahus sõiduki alumisest osast üles liikudes sõidukile, nii väldite plekke.
3. Laske lahusel 1-2 minutit toimida, kuid ärge laske sellel ära kuivada!

Koostisained: vesi, 5-15%, anioonilised pindaktiivsed ained, <5% mitteioonilised pindaktiivsed ained, etüleendiaminotetraatsetaathappe sool, naatriumhüdroksiid, roosteinhibiitor, värvained.

Ohutusmeetmed: Ettevaatust, aine on ärritava toimega! Ärge kandke ainet kuumale pinnale! Töödeldud pinnal ei tohi aine toimida kauem kui 2 minutit. Kokkupuutel naha või limaskestaga, loputage rohke veega koht ära. Vajadusel konsulteerige arstiga.

Kogus: 20 kg