Active Foam Super 1:150 — aktiivvaht autode kontaktivabaks pesemiseks — 24 kg

107.93 KM

Supervaht autode kontaktivabaks puhastamiseks. Aine on kontsentreeritud, professionaalne, ühe komponendiga autokeemialahendus ükskõik millise mootorsõiduki pesemiseks. Aine eemaldab kergesti liiklustolmu, mustuse, õli ja surnud putukad. Aine kasutamisel tekib pinnale rohke vastupidava vahu kiht, mis on pinnalt kergesti maha pestav. Aine kantakse pinnale vahtpihustiga, mis lisab pinnale sära, kuid ei kahjusta auto värvi.

Kasutusmeetod: Kulu ühe sõiduauto kohta ei tohiks olla suurem kui 50-70 g kontsentraati.
Enne toote sõidukile kandmist on tarvis toode vees lahustada 10-20 g/l vahtgeneraatori (25, 50, 100 l) jaoks või 150-200 g vahtkomplektis (1 l), sõltuvalt saastetasemest. Enne toote sõidukile kandmist eemaldage sõidukilt pealmine mustusekiht. Seejärel kandke lahus sõiduki alumisest osast üles liikudes sõidukile, nii väldite plekke. Laske lahusel 1-2 minutit toimida, kuid ärge laske sellel ära kuivada! Liikudes väikesel vahemaal (15-20 cm) alt üles, loputage sõiduki pind põhjalikult kõrge rõhu all oleva veega üle.

Ohutusmeetmed: Ettevaatust, aine on ärritava toimega! Ärge kandke ainet kuumale pinnale! Töödeldud pinnal ei tohi aine toimida kauem kui 2 minutit. Kokkupuutel naha või limaskestaga, loputage rohke veega koht ära. Vajadusel konsulteerige arstiga.

Kogus: 24 kg