Tekstiilipuhastus

 

Kui soovite eemaldada oma pehmelt mööblilt tolmu, mustust või plekke, siis tellige diivani puhastus Tallinnas ja Harjumaal Grass Eesti OÜ professionaalidelt.

Diivani ja muu tekstiili puhastust tuleme Teile koju tegema!

Usaldades oma mööbli puhastuse meie professionaalide kätte kaovad teil:

  • mööblilt plekid
  • võidunud kohad
  • ebameeldivad lõhnad

Diivani puhastamine toimub professionaalseks kasutamiseks mõeldud seadmetega ning teostatakse kliendi juures. Puhastusaine pihustatakse sügavale kanga kiudude vahele, harjatakse see korralikult sisse ning lastakse mõnda aega toimida. Seejärel loputatakse pind tekstiilipesuriga.

Pehme mööbli keemiline puhastus Grass Eesti OÜ professionaalidelt ei ole pelgalt mustade plekkide ja lõhnade eemaldamine. Puhastame teiediivanid, madratsid ja tugitoolid tolmust, karvadest, bakteritest ning muudest väikestest osaketest, mida argipäevase tavalise puhastuse käigus on raske eemaldada. Selleks kasutame spetsiaalset tehnikat ja kaasaegseid puhastusvahendeid.

Grass Eesti OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie nahkmööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab selle pika eluea ja hea üldmulje. Nahkmööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal. Nahkmööblile soovitame teha minimaalselt korra aastas korraline hooldus, mille käigus puhastatakse pinnad spetsiaalse naha puhastusainega ja kaitstakse nahakreemiga. Nahkmööbli regulaarne hooldus pikendab oluliselt selle eluiga.

Saada päring!

Jevgeni Firsov
info@grasseesti.ee

+372 5812 2142