Auto Shampoo 1:300 — auto käsipesuvedelik — 20 kg

59.82 KM

Need autopesuvedelikud on erinevat tüüpi autode pesemiseks mõeldud. Pesuvedelikud on valmistatud looduslikku päritolu efektiivsetest pesuainetest. Pesuvedelik puhastab pestavad pinnad suurepäraselt pinda sööbinud mustusest, tahmast, õliplekkidest, soolast ja muudest kasutussaaste nähtudest. Pesuvedelik tekitab pinnale poleeritud efekti. Pesuvedelik ei tekita kätele ärritust.

Koostisained: puhastatud vesi, naatriumlaurüülsuletoksülaat, kookospähkliõli rasvhappe dietanoolamiidid, poleerimisaine, propüülammooniumatsetaat, naatriumkloriid, lõhnaine, värvaine, säilitusaine.

pH 7

Lahustada 20-30 g pesuvedelikku 10 liitris vees. Kanda pinnale pesukäsna või vahupihustiga. Loputada tavapäraselt veega ja seejärel ära kuivatada.
Ohutusmeetmed:  Hoidke autopesuvedelik lastest eemal. Autopesuvedeliku tihedal kasutamisel soovitame kanda kummikindaid. Juhul, kui pesuvedelik satub silma või nahale, siis loputage kokkupuutunud pinda hoolikalt rohke veega. Vajadusel konsulteerige arstiga. Ärge kasutage pesuvedelikku samaaegselt muude pesuainetega. Hoidke pesuvedeliku pakend kindlalt suletud.

Kogus: 20 kg