Akende ja klaaside pesu

 

Teostame akende pesu ja klaasfassaadide pesu ettevõtetele, korteriühistutele, koolidele, lasteaedadele, ärihoonetele, ehitusjärgus hoonetele, erakliendile Tallinnas ja Harjumaal.

Pakume järgmiseid teenuseid:

  • Akende- ja klaaspindade pesu
  • Klaasfassaadide pesu
  • Vitriinide pesu
  • Reklaampindade pesu
  • Palju muud

Akende pesu hõlmab klaaspindade puhastamist sinna kogunenud mustusest, tolmust, ämblikuvõrkudest. Aknapesu alla kuuluvad ka aknaraamide, aknalaudade, aknavahede puhastus.

Säravad aknad ja rõdud teevad iga perenaise tuju heaks. Samas korralikult ja kiirelt pestud aknad ei ole just kerge ülesanne ning selle teostamine on soovitatav jätta professionaalide ülesandeks.

Meie professionaalid tulevad ja löövad särama kõik klaaspinnad ja peeglid. Aknapesul kasutatakse professionaalseid vahendeid, mis tagavad aknapesul kiire- ja maksimaalselt kvaliteetse töö. Kogemustega puhastusteenindajad pesevad klaaspinnad kiiresti ja laitmatult puhtaks. Teie aknad hakkavad särama iga ilmaga!

Saame tulla aknaid pesema Teile sobival ajal. Võib-olla mõjutaks akende pesu tööpäeval ja töö ajal esmamuljet Teie ärist. Lahenduseks on leppida kokku akende pesemiseks sobiv aeg siit väljaspool Teie tööaega, kas ühekordselt või vajadusel regulaarselt.

Meie meeskond kasutab oma töös vaid kvaliteetseid tööriistu ja töövahendeid. Nii saame vältida klaaspindade kahjustusi pesu ajal. Meie kasutuses olevad kaasaegsed pesuvahendid aitavad eemaldada mustust ning panna teie aknad särama.

Akende pesemise hind sõltub töö keerukusest ning akende määrdumise astmest, akende suurusest ning sellest, kas on vajadus tõstukile.

Saada päring!

Jevgeni Firsov
info@grasseesti.ee

+372 5812 2142