Kui soovite eemaldada oma pehmelt mööblilt tolmu, mustust või plekke, siis tellige diivani puhastus Tallinnas ja Harjumaal Grass Eesti OÜ professionaalidelt.

Diivani puhastust tuleme Teile koju tegema ja eraldi diivanit kuskile tuua ei ole vaja. Diivani puhastus võtab aega üks kuni kaks tundi, sõltuvalt diivani suurusest ja määrdumise tasemest. Peale diivani puhastust jääb diivan kergelt niiske ja diivan kuivab umbes kuus kuni kaksteist tundi. Diivani keemilise puhastuse lõpliku maksumuse teeb kindlaks meie spetsialist kohapeal pärast kõigi tööde hindamist, seejuures võetakse arvesse puhastatava pinna suurus, mustuse liiki, toote materjali ja värvi.

Kuidas puhastamine toimub?

Diivani puhastamine toimub professionaalseks kasutamiseks mõeldud seadmetega ning teostatakse kliendi juures. Puhastusaine pihustatakse sügavale kanga kiudude vahele, harjatakse see korralikult sisse ning lastakse mõnda aega toimida. Seejärel loputatakse pind tekstiilipesuriga.

Tekstiilipesur pihustab loputusvee tugeva survega kangakiududesse, lüües lahti kõik, mis sinna aegade jooksul kogunenud ning samas imeb kasutatud loputusvee koheselt ära. See tagab, et puhastatavat pinda ei leotata ülemääraselt ning kuigi loputamise käigus uhatakse ühest keskmisest diivanist läbi ligikaudu kaks ämbritäit vett, jääb puhastatud pind peale protsessi lõppu vaid kergelt niiske.

Vajadusel protseduuri korratakse, tugevate plekkide puhul kasutatakse spetsiaalseid pesutõhusteid ja plekieemaldeid.

Pehme mööbli puhastus

Puhastame pehmet mööblit kasutades töökindlaid ning tõhusaid puhastusvahendeid. Regulaarne pehme mööbli keemiline puhastus taastab teie mööbli algse sära, värvi ja värskuse. Ärge arvake, et mustad plekid ja ebameeldivad lõhnad kuuluvadki vana mööbli juurde. Veenduge ise, et puhastatud mööbel näeb taas välja nagu uus, lisades teie korterile veelgi ilu ja hubasust.

Pehme mööbli keemiline puhastus Grass Eesti OÜ professionaalidelt ei ole pelgalt mustade plekkide ja lõhnade eemaldamine. Puhastame teiediivanid, madratsid ja tugitoolid tolmust, karvadest, bakteritest ning muudest väikestest osaketest, mida argipäevase tavalise puhastuse käigus on raske eemaldada. Selleks kasutame spetsiaalset tehnikat ja kaasaegseid puhastusvahendeid.

Grass Eesti OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie nahkmööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab selle pika eluea ja hea üldmulje. Nahkmööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal. Nahkmööblile soovitame teha minimaalselt korra aastas korraline hooldus, mille käigus puhastatakse pinnad spetsiaalse naha puhastusainega ja kaitstakse nahakreemiga. Nahkmööbli regulaarne hooldus pikendab oluliselt selle eluiga.

Usaldades oma mööbli puhastuse meie professionaalide kätte kaovad teil:

  • mööblilt plekid
  • võidunud kohad
  • ebameeldivad lõhnad

Praktika näitab, et spetsiaalsete sertifitseeritud tööriistade õige valik koos kõrgetasemelise varustuse ja kogenud spetsialistidega annab peaaegu 100 % tulemuseks võitluse püsivate plekkide ja sööbiva lõhnaga.